Skip to content
 

64-r noorte MM (Bulgaaria 2015)

26.08.2015 – VÄLK

Toimus 8 vooru.
Merilii kogus kokku 8 punkti, millega saavutas 11. koha (17 võistlejat). Triinu kogus kokku 7 punkti ja sai 15. osavõtja seas 11. koha.

IMAG0327

 

 

 

 

 

 

27.08.2015 – KIIR 

Toimus 7 vooru. Triinu tegi täna väga hea tulemuse ning saavutas 5 koha 8 punktiga. Merilii tänane tulemus oli 5 punkti ja 15 koht.

Õhtul pidasime Aserbaidźaani võistkonnaga sõpruskohtumise korvpallis, mille Eesti loomulikult võitis.

28.08.2015 – KLASSIKALINE

Üks voor koosneb kahest mikromatšist ajavõtuga 45 min+10 s partiile. Meriliil partiid loosiavangutega.

IMAG0213

IMAG0211

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I VOOR

Triinu vastaseks Fedorova Dayaana Venemaalt, kellega ta välgus mängis viiki ja kiires võitis. Täna tuli vastu  võtta kaotus, vastane kavaldas Triinu üle kiire mängutempoga.

Merilii vastaseks Leedu tüdruk Jonikaite Digna, kellega ta välgus mängis viiki, kiires nad ei kohtunud. Kahjuks nüüd napp kaotus Meriliile.

29.08.2015

II VOOR

Triinu tänaseks esimeseks vastaseks on Valgevene tüdruk Sokolova Anastasiya, keda Triinu kiires võitis. Tänases mängus tuli ka kindel võit mõlemas mikromatšis.

Merilii vastaseks Irina Ptitsina Venemaalt, kellele Merilii kiires kaotas. Kahjuks ka täna ei tulnud võitu, esimese mikromatši Merilii kaotas, teise mängis viiki, kokkuvõttes kaotus.

III VOOR

Triinu tänaseks teiseks vastaseks on Kashkina Natalya Venemaalt, mikromatšides tuli võit ja viik (viigimäng oli muidu jälle hirmutavalt kiire mäng) ning kokkuvõttes võit.

Merilii vastaseks Cortac Daniela Moldaaviast, keda Merilii kiires võitis. Täna on Meriliil väga kehv päev, kiirustades kaotas mõlemad mikromatšid (teises mikromatšis  ta kahjuks enam ei võidelnud).

30.08.2015 – PUHKEPÄEV

31.08.2015

IV VOOR

Triinu vastaseks on täna Venemaalt Jakuutiast pärit vastane Vintonyak Severina. Esimese mikromatši Triinu kaotas, teise mängis viiki, kokkuvõttes kaotus. Tubli võitlus oli.

Merilii vastaseks Läti tüdruk Aija Gutmane. Merilii võttis kohustusliku võidu.

01.09.2015

V VOOR

Triinu tänaseks vastaseks on tugev Aserbaidžaani tüdruk Babanli Ulkar, kellega ta mängis välgus viiki. Triinu esimene mikromatš ebaõnnestus, teise mängis viiki, üritas küll võita, aga vastane ei eksinud. Triinu koht tabelis on hetkel 10-es.

Merilii vastaseks on venelanna Liya Plotnikova, keda ta nii kiires kui ka välgus võitis.Täna oli Merilii samuti võidukas. Kokkuvõttes on Merilii hetkel 15-es.

02.09.2015

VI VOOR

Triinu täna kahjuks haigestus, aga õnneks on tal vaba voor.

Merilii jäi ilusa mängu alguse järel liialt kiirustades vastase “kombaini” alla. Teise mänguga sai Merilii tempo kontrolli alla, aga vastase lõppmäng õnnestus paremini, seega kaotus.

03.09.2015

VII VOOR (viimane voor)

Triinu tänane võidumäng Läti tüdruku vastu kestis 40 minutit, tuleb au anda, haigena kaks kiiret mikromatši võitu. Triinul kokku põhiturniiril 8 punkti, eks täpsem koht selgub päeva teisel poolel.

Merilii on ka tänaseks siis haigestunud, ei oska me kuidagi selle palava ilma, igal pool töötavate kliimaseadmete ning mitte just kõige hügieenilisema söökla toiduga toime tulla, aga samas võib öelda, et peaaegu tulime.

Merilii mängib haigusest hoolimata täna Ukraina tüdrukuga. Kahjuks haigus seekord võidutses, esimeses mikromatšis napp kaotus, teises mängus hakkas Meriliil nii halb, et andsime loobumiskaotuse.

Raske turniirilõpu järel on tüdrukute kohad selgunud. Triinu saavutas igati korraliku 8 koha, mille kommentaariks võib öelda, et see ei olnud veel Triinu lagi, mis on igati julgustav.

Merilii tulemuseks jäi 16 koht, mille kohta võib kommentaariks tuua  – esimene aasta uues vanuseklassis ja korraldajate poolt üllatuseks loosiavangu, õigemini esimese loosi käigu kasutamine valgetel, mis andis selge eelise Vene ja Valgevene kabetajatele. Aga ega siin kurta midagi ei olegi, lihtsalt oskuste arsenali tuleb laiendada.

Kogu turniiri kokkuvõtteks võib öelda, et mõlemad tüdrukud üllatasid positiivselt, Merilii tegi oma tavapärases komistuskivis välgus esimese aasta kohta tubli tulemuse – 11 koht, Triinu 5 koht kiires oli ikka super tulemus. Ja jällegi, mõlemas tüdrukus oli veel varu kõrgemale tõusta.

Põhiturniiri kokkuvõttes võib öelda, et tüdrukutega, kelle selja taga olid kohapeal tõsised treenerite brigaadid oli meie tüdrukutel ikka väga raske võistelda ja nagu näha mängivad vastased sellise formaadiga turniire pidevalt. Meie pigem kiire formaadis, kus ka Triinul hea tulemus võtta (tänusõnad meie kabeklubile ja mängijatele, kes tüdrukutele seeriavõistluse ajal õpetussõnu jagavad).

Lisa kommentaar