Skip to content

VÕISTLUSKALENDER 2011

Aeg Üritus Mängu-
liik
Koht/
Korraldaja
Jaanuar
08. Kell 10 41. Kurista auhinnaturniir 64 Kurista
Sulev Luht
15.-16. Eesti valdade XIX talimängude eelvõistlused 64 Kohtadel
EMSL Jõud
16. Kell 10 Klubi seeriavõistluse I etapp 
Noored
64 Jõgeva, Virtus
Jõgeva KK
22. Eesti pisikadettide MV –
poisid, tüdrukud
64 Tallinn
EKL
23. Eesti pisikadettide MV –
poisid, tüdrukud
100 Tallinn
EKL
29. Kell 10 Jõgeva linna ja valla MV 64 Jõgeva, Virtus
Jõgeva KK
29.01.-08.02. Eesti meeste 56. MV   
Eesti naiste 39. MV
100 Tallinn
EKL
Veebruar
12.-13. Eesti minikadettide MV –
poisid, tüdrukud
100 Tallinn
EKL
13. Voore talimängud 64 Voore
19. Eesti noorte võistkondlikud karikavõistlused 64 Tallinn
EKL
20. Eesti noorte võistkondlikud karikavõistlused 100 Tallinn
EKL
26. Eesti linnade talimängud 64 Tapa
EMSL Jõud
26.-27. Eesti valdade XIX talimängud 64 Lähte
EMSL Jõud
Märts
05.-06. Eesti kadettide MV – poisid, tüdrukud 100 Tallinn
EKL
12. Kell 10 Jõgeva maakonna MV (mehed, naised) 64 Jõgeva, Virtus
JSL Kalju
19. Eesti juunioride MV valikturniir 100 Tallinn
EKL
24.-28. Eesti juunioride MV 100 Tallinn
EKL
26. Kell 10 Laiuse 29. kabeturniir 
Noored
64 Laiuse
Laiuse POÜ
Aprill
02. Kell 10 Vara turniir
64 Vara
Kaarli TÜ
07.-10. Eesti meeste 63. MV 
Eesti naiste 55. MV
64 Tallinn
EKL
15. Kell 13 Jõgeva maakonna noorte MV 64 Palamuse
JSL Kalju
22.-24. Nõmme kevad 100  Tallinn
Nõmme KK
30. Kell 10 Klubi seeriavõistluse II etapp 
Noored
64 Jõgeva, Virtus
Jõgeva KK
Mai
07. Kell 10 Jõgeva maakonna veteranide MV 64 Jõgeva, Virtus
Jõgeva KK
14. Eesti veteranide MV 64 Jõhvi
ESVL
21. Eesti välkkabe MV – mehed, naised 100 Tallinn
EKL
22. Eesti välkkabe MV – mehed, naised 64 Tallinn
EKL
28. Kell 10 Pargikabe 2011 64 Jõgeva Kabeväljak
Jõgeva KK
Juuni
04. Kell 10 Jõgeva maakonna MV brasiilia Jõgeva, Virtus
JSL Kalju
Juuli
23.-28. Kell 11 Rahvusvaheline turniir Jõgeva 2011 64  Jõgeva, Virtus
Jõgeva KK
29. Kell 10 Rahvusvaheline kiirturniir Jõgeva 2011 100 Jõgeva, Virtus
Jõgeva KK
30. Kell 10 Lahtine turniir pargikabes 64 Jõgeva Kabeväljak
Jõgeva KK
August
13. Kell 10 Klubi seeriavõistluse III etapp 
Noored
64 Jõgeva, Virtus
Jõgeva KK
September
10. Eesti kiirkabe MV 100 Tallinn
EKL
11. Eesti kiirkabe MV 64 Tallinn
EKL
17. Kell 10 Jõgeva maakonna MV 100 Jõgeva, Virtus
JSL Kalju
18.-25. Euroopa veteranide MV 100 Riia
EDC
24.-25. Eesti minikadettide MV 64 Tallinn
EKL
Oktoober
08.-09. Eesti kadettide MV 64 Tallinn
EKL
15. Kell 10 Jõgeva MÜ 36. kabeturniir
Noored
64 Restoran Kosmos – Suur 14, Jõgeva 
Jõgeva KK
22.-23. Nõmme Sügis 64 Tallinn
Nõmme KK
29.-30. Eesti võistkondlikud MV 64 Tallinn
EKL
November
11.-13. Eesti võistkondlikud MV 100 Tallinn
EKL
19. Kell 11       Orthez`i 7. kabeturniir –
peaturniir, põhiturniir, noored
64 Jõgeva Gümnaasium
Jõgeva KK
19. Kell 17 Guntis Valnerise simultaan 100 Jõgeva Gümnaasium
Jõgeva KK
Detsember
03. Kell 10 Paunvere kabeturniir 64 Palamuse
03.-04. Eesti juunioride MV 64 Tallinn
EKL
10. Kell 10 Jõgeva maakonna noorte MV 100 Jõgeva, Virtus
JSL Kalju
16. Kell 10.30 Tartu SVK jõuluturniir  64  Kaunase pst.22, Tartu
Jüri Lätt 
16. Kell 18 Pauli päevad – välkmale   Jõgeva, Virtus
Jõgeva KK
17. Kell 10 Klubi seeriavõistluse IV etapp (KAMA kabe) 
Noored; KAMA male
64 Jõgeva, Virtus
Jõgeva KK
18. Kell10 Pauli päevad – kiirmale    Jõgeva, Virtus
Jõgeva KK

Lisa kommentaar

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.