Skip to content

VÕISTLUSKALENDER 2010

Aeg Üritus Mänguliik Koht
Jaanuar
09. Kell 10 Kurista 40. uusaastaturniir 64 Kurista, S. Luht
10. Kell 10 Klubi seeriavõistluse I etapp 64 Jõgeva
16.-17. Eesti valdade XVIII talimängude alagrupid    
30. Kell 10 Jõgeva linna ja valla MV 64 Jõgeva
Veebruar
13. Kell 10 Jõgevamaa veteranide MV 64 Jõgeva
20. Kell 10 Klubi seeriavõistluse II etapp 64 Jõgeva
27. Kell 10 Eesti linnade talimängude finaalvõistlused   Paide Gümnaasium
27.-28. Kell 10 Eesti valdade XVIII talimängude finaalvõistlused   Väike-Maarja Gümnaasium
Märts
06. Kell 11 Eesti võistkondlikud MV noortele 64 Tallinn
07. Kell 11 Eesti võistkondlikud MV noortele 100 Tallinn
13. Kell 10 Jõgeva maakonna MV (naised, mehed) 64 Jõgeva
20. Kell 10 Klubi seeriavõistluse III etapp 64 Jõgeva
27. Kell 10 Laiuse 28. kabeturniir 64 Laiuse, Jaan Peets
27. Kell 10 EML Jõud MV lauamängude mitmevõistluses   Koeru Gümnaasium
28. Kell 10 ESVL MV lauamängude mitmevõistluses   Haiba, Kernu valla rahvamaja
Aprill
03. Kell 10 Vara turniir 64 Vara
04. Kell 10 Jõgeva maakonna MV 100 Jõgeva
10. Kell 10 Klubi seeriavõistluse IV etapp 64 Jõgeva
22.-25. Kell 11 Eesti 62. MV meestele 64 Jõgeva
22.-25. Kell 11 Eesti 54. MV naistele 64 Jõgeva
30. Kell 13 Jõgeva maakonna noorte MV 64 Palamuse
MAI
15. Kell 10 Klubi seeriavõistluse V etapp,
Jõgeva maakonna lahtised MV
brasiilia Jõgeva
22. Kell 10.30 ESVL individuaal-võistkondlikud MV 64 Jõgeva
23. Kell 10 Lahtised võistlused lauamängude mitmevõistluses   Jõgeva
29. Kell 11 Sulev Tuka mälestusturniir 64 Holstre
30. Kell 10 Jõgeva Pargikabe 2010 64 Jõgeva maleväljak
Juuni
19. Kell 10 Klubi seeriavõistluse VI etapp 64 Jõgeva
Juuli
17. Kell 10 Klubi seeriavõistluse VII etapp brasiilia Jõgeva
17. Kell 16 Kabeülesannete lahendamise võistluse finaaletapp   Jõgeva
23.-25. Kell 11 Saaremaa kapp 64+100 Kuressaare
27.-30. Kell 11 Rahvusvaheline turniir JÕGEVA 2010
Põhiturniir, välkturniir
64 Jõgeva
August
14. Kell 10 Klubi seeriavõistluse VIII etapp 64 Jõgeva
September
11. Kell 11 Eesti MV kiirkabes (mehed, naised) 100 Tallinn
12. Kell 11 Eesti MV kiirkabes (mehed, naised) 64 Tallinn
18. Kell 10 Klubi seeriavõistluse IX etapp brasiilia Jõgeva
25. Kell 11 Eesti MV minikadettidele poolfinaal 64 Tallinn
26. Kell 11 Eesti MV minikadettidele finaal 64 Tallinn
Oktoober
08.-15. Euroopa veteranide MV 100 Berliin
16. Kell 10 Klubi seeriavõistluse X etapp 64 Jõgeva
16. Kell 11 Eesti MV kadettidele poolfinaal 64 Tallinn
17. Kell 11 Eesti MV kadettidele finaal 64 Tallinn
30.-31. Kell 11 Eesti võistkondlikud MV 64 Tallinn
November
06. Kell 10 Orthez`i 6. auhinnaturniir 64 Jõgeva
07. Kell 10 Klubi seeriavõistluse XI etapp 64 Jõgeva
12.-14. Eesti võistkondlikud MV 100 Tallinn
13. Kell 10 Jõgeva MÜ kabeturniir – täiskasvanud, noored 64 Jõgeva
DETSEMBER
04. Kell 10 Paunvere kabeturniir 64 Palamuse Gümnaasium
04. Kell 11 Eesti juunioride MV poolfinaal 64 Tallinn
05. Kell 11 Eesti juunioride MV finaal 64 Tallinn
11.-12. Kell 11 Eesti 56. MV esiliiga 100 Tallinn
17. Kell 10.30 Tartu SVK jõuluturniir 64 Kaunase pst. 22, Tartu
Info: Jüri Lätt 55638330
17.-19. Kell 17 Pauli päevad – juhend
välkturniir males
  Jõgeva
18. Kell 10 Klubi seeriavõistluse XII etapp
kiirturniir males
64 Jõgeva
19. Kell 10 Pauli päev
kiirturniir males
  Jõgeva

Lisa kommentaar

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.